На главную

Про компаніюВітаємо Всіх на нашому порталі та представляемо Вам роботу нащої компанії "Світ Штор": маючи більше 10 років досвіду практичної роботи в цій галузі, ми раді допомогти Вам у справі облаштування Вашого інтер'єру на найсучасніщому рівні

 

Увага до кожного клієнта і якість виконання будь-якого завдання - наше кредо!

 

 

Звичайні штори класичного або унікального дизайну, а також рулонні штори, що вже стали заслужено популярними, жалюзі вертикальні та горизонтальні - нам просто цікаво .... шити!

 

Ми займаємося замовленнями будь-якої складності та обсягу, від "двох фіранок в квіточку Маріка на день народження", до повного оснащення хоч "грецького залу", де "все є".

 

Ламбрекени, оборки, плісе, бахрома, штори нитки, і захист від сонця – будь-які деталі і дрібниці, важливі для Вашего комфорту!

 

«Світ Штор» - не просто черговий віртуальний сайт - магазин. Наше представництво в Інтернеті має реальну основу: ми вже багато років присутні на «торгово' Мецці Одесси» - Промринку 7 км, і дорожимо своею відмінною репутацією, яка склалася за цей час.

Колись на нашому магазинчику було гасло-транспорант: "НАШІ ШТОРИ - ВАШ УЮТ". Може, це не диво рекламних технологій і комусь наш девіз здавався кумедним, але він і зараз точно відображає нашу думку і ставлення до того, що ми робимо. Ми любимо свою работу, і вважаємо ії дійсно важливою. Адже досить змінити штори, надавши новий вигляд інтер1єру - і з'явиться інший настрій і бажання діяти інакше.

 

Ми дійсно пропонуємо почати нове життя не з понеділка, а ... з нових штор! Власне, саме так знову надійшли і ми, відкриваючи ще один магазин, на цей раз - віртуальний.

 

Нам цікаво рости і пропонувати нові можливості нашим клиєнтам, і наш інтернет-магазин "Світ Штор" робить це більш доступним і зручним облаштування ваших вікон в будь-якому приміщенні і інтер'єрі - від будинку до офісу або залу для широкої публіки. Сайт " Світ Штор" - це ще одне наше дітище, над сторенням якого ми чимало правцювали, продумуючи і вивіряючі всі деталі. Так що ми дуже раді вашому візиту, увазі, і звичайно - покупці. Вона буде по-справжньому вдалою - запрошуємо вас відвідати всі розділи сайту, і отримати повну і детальну інформацію про те, як це зробити. А якщо у вас не тільки особисті інтереси, а й серйозні наміри в бізнесі - ми пропонуємо вигідні можливості для співпраці.

 

Запрошуємо здійснити подорож в наш "Світ Штор": віртуальну прогулянку по всіх розділах сайту, з швидким отриманням реальних трофеїв. Будь-які класичні та рулонні штори (тканинні ролети, "рулонки", ролштои), жалюзі - одягнути та прикрасити ваші вікна!

 

Дякуємо вам за візит і уввагу!

За всіма питаннями звертатися до нащих менеджерів, для вас працюють тільки кваліфіковані фахівці

 

за тел.

 

083-702-30-80 Анастасія 

 

093-029-82-40 Дар'я

 

и електронна пошта zakazmirshtor@gmail.com

 

ДО ЗВ'ЯЗКУ!!!

купить шторы рулонные шторы римские шторы шторы на кухню шторы блэкаут шторы нити шторы киев шторы купить украина шторы день ночь шторы в спальню рулонные шторы купить шторы харьков шторы одесса шторы ролеты купить готовые шторы купить шторы на кухню шторы купить киев римские шторы купить
шторы нити купить шторы в зал шторы в детскую шторы для ванной рулонные шторы день ночь купить шторы в спальню шторы запорожье шторы плиссе шторы блэкаут римские шторы купить купить готовые шторы шторы прованс купить шторы в спальню римские шторы харьков

 


 
Отзывы клиентов
Соцсети

Copyright © 2011-2022 Мир Штор

Programming & Design - STS Design