На главную

Як зробити замовлення

Ми дуже раді вас бачити на цій сторінці і поспішаємо вас привітати з вдалим вибором штор, а також будь-яких матеріалів та послуг.  Мы рады приветствовать вас и поздравить с удачным выбором штор, а также любых материалов и услуг, представлених на сайті компанії "Світ Штор"!


Нам необхідні подробиці вашої покупки - запрошуємо вас оформити замовлення, заповнив нескладні форми. Будь ласко, уважно заповнюйте всі графи, починаючи з вашого ім'я, шановний Остап-Сулейман-Берта-Мария-Бендер-бей, і закінчуючи відомостями про вибір моделі. І вже зараз ви можете бути впевниними в тому, що отримаєте саме те, що ви обрали, - найкращий варіант для ваших вікон!

 

З любих питань звертайтесь до наших менеджерів, дизайнерів, монтажників.


Ми ради надати свою допомогу і інформацію з любих питань - від асортименту, механізму замовлення, оплати і отримання тканини, і до здійснення замірів та отимання готової продукції. 

 

Дякуємо за увагу і покупку, яка додасть вам уюту та гарного настрою!

 

"Світ штор": полний комплекс послуг полный комплекс услуг з облаштування ваших вікон - від замислу до втілення, доставки та монтажу. Широкий ассортимент готових  моделей та іх их складових - тканини, тюлі, аксесуарів, - для портьєр, штор, фіранок, рулоних штор (тканинних ролетів, «ролштор»), а також жалюзі. Наші козирі – не тільке  дуже швидкий та якісний пошив/виробництво обновок для ваших вікон, та і доставка матеріалів і готовоє продукції по Одесі та всій Україні. Від одного комплекту до великих замовлень, - "Світ Штор" "одягає" будь-які вікна!  

 

За всіма питаннями звертатися до нащих менеджерів, для вас працюють тільки кваліфіковані фахівці

 

за тел.

 

083-702-30-80 Анастасія 

 

093-029-82-40 Дар'я

 

и електронна пошта zakazmirshtor@gmail.com

 

ДО ЗВ'ЯЗКУ!!!

 

 


 
Отзывы клиентов
Соцсети

Copyright © 2011-2022 Мир Штор

Programming & Design - STS Design