На главную Послуги

Дизайн

«Світ Штор»: полний комплекс послуг по облаштуванню ващих вікон - від задумки до втілення, доставки та монтажу. Якісно, щвидко, экономно, та на будь-який смак.

Штори – це одяг ваших вікон, тількі фасонами займається не кравець, а дизайнер домашнього текстилю.  Дизайнер компанії «Світ Штор» з великим досвітом практичної роботи допоможе разробити найкращий дизайн-проект з урахуванням стилистики вашого інтер'єра, і у згоді з вашим смаком та побажаннями. Прості та елегантні рішення – мы допомможемо надати вашим вікнам потрібний вид!

Послуги дизайнера «Світ Штор» - это:

 - особистий візит по Одесі (якщо потрібно – в компанії зі спеціалістом-монтажником), з каталогами та зразками тканин(в тому випадку якщо 3-5 палет). Грамотна консультація і презентація, розробка найкращего дизайнерського рішення  для вашего приміщення, і професіональне зняття замірів для карнизів або систем рулоних штор монтажником. 

 - будь-які консультації дизайнера в телефоном режимі та по Інтернету. Зв'яжитесь з нами по вказанним телефонам або електронною адресою, -  наші дизайнери завжди раді приняти участь в разробці кращего рішення для вашого приміщення.  Ну а те, що  словами  да пером не описати – можно сфотографувати та відправити! Окрім усних та письмових  консультацій, за допомогою вашего фото, дизайнер створить та вишле ескіз майбутніх моделей штор (підрібності вточнюйте в наших менеджерів).

- можливість спроектувати та здійснити пошив штор за допомогою наших дизайнерів та послуг по пошиву і доставці.

«Світ Штор»  підкреслює, що вдалий дизайн віконного простору

 - радує око та підвищує настрій

 - покращує враження о будь-якому предметі інтер'єру або у коренй змінює його

 - підкреслює переваги і приховує недоліки приміщення

 - створює сприятливе враження при показі приміщення потенціальному  орендателю чи покупцю

"Світ Штор": важливий не тільки вид із вікна, а також саме вигляд вашого вікна!


Дякуємо вас за візит та увагу!


За всіма питаннями ідповіст наш дизайнер за тел. (093) 187·05·10 Сабінакупить шторы рулонные шторы римские шторы шторы на кухню шторы блэкаут шторы нити шторы киев шторы купить украина шторы день ночь шторы в спальню рулонные шторы купить шторы харьков шторы одесса шторы ролеты купить готовые шторы купить шторы на кухню шторы купить киев римские шторы купить
шторы нити купить шторы в зал шторы в детскую шторы для ванной рулонные шторы день ночь купить шторы в спальню шторы запорожье шторы плиссе шторы блэкаут римские шторы купить купить готовые шторы шторы прованс купить шторы в спальню римские шторы харьков


 
Отзывы клиентов
Соцсети

Copyright © 2011-2022 Мир Штор

Programming & Design - STS Design