На главную Послуги

Монтаж

«Світ Штор»: полний комплекс послуг по облаштуванню вашіх вікон - від замислу до втілення, доставки і монтажу. Штори, сонцезахистні системи - якісно, швидко, економічно, та на будь-який смак.


Можливо, ми не монтажники-висотники, але  нашы послуги по замірам та установці будь-якиї карнізів та  систем для ваших штор – завжди на висоті!  Наші спеціалисти мають великий досвіт практичної роботи з будь-якими шторами і сонцезахистними системами, в будь-якому кількості і в будь-яких приміщенням.

 

«Світ Штор» - наші монтажники завіряють, що замір має значення, і забеспечує:


 - грамотні (тількі по Одесі. Можливо - в де-які пункти області. Оговрюйте з нашими менеджерами)

 - консультації для самостійного замірювання – дзвоните, пишите!

 - поради що до вибору наибільш відповідних конструкцій для ваших вікон з урахуванням характеристик дому та приміщення

 - професіональну та надійну установку будь-яких карнізів та систем в Одесі та деяких пунктах області  по самим мінімальним тарифам.

 

«Світ Штор»: важливий не тількі вигляд із вікна, але і вид вашого вікна!

Дякуємо вас за візит та Увагу! По всім питаннням відповідають наші менеджери і спеціалісти за тел. 0939732762 Олексій


купить шторы рулонные шторы римские шторы шторы на кухню шторы блэкаут шторы нити шторы киев шторы купить украина шторы день ночь шторы в спальню рулонные шторы купить шторы харьков шторы одесса шторы ролеты купить готовые шторы купить шторы на кухню шторы купить киев римские шторы купить
шторы нити купить шторы в зал шторы в детскую шторы для ванной рулонные шторы день ночь купить шторы в спальню шторы запорожье шторы плиссе шторы блэкаут римские шторы купить купить готовые шторы шторы прованс купить шторы в спальню римские шторы харьков


 
Отзывы клиентов
Соцсети

Copyright © 2011-2022 Мир Штор

Programming & Design - STS Design