На главную Послуги

Пошив штор

«Світ Штор»  обеспечує пошив штор будь-якої складності, якості та в  самі коротші строки. Будь-які моделі і конструкції, від гладких порт'єр до пишних драпировок з безліччю елементів. Завітайте розділи нашого сайту, обирайте тканину, моделі та фурнітуру, і консультутесь з нашими спеціалістами. 

 

«Світ Штор» - наші переваги: власні потужності, матеріали, і великий практичний доствіт роботи. Ми диспонуємо власним ательє по пошиву штор, и гарантуемо швидке виконання будь-якого вашого замовлення. Налагоджена і гарантована доставка готових виробів по Одесі та Україні.

 

«Світ Штор» - строки пошива: у випадку замовлення на місці, в Одесі (див. нашф координати) нескладне замовлення виконується і доставляється кліенту протягом 2-3 днів.  За допомогаю  нашого Інтернет-магазину – протягом 3-5 днів з моменту передплати з урахуваннням доставки по Одесі і всій Украіїни. Складні, комплексні замовлення по пошиву штор ми виконуємо протягом 7-10 днів.

 

«Світ Штор»: важливий не тільки вид з вікна, но і вигляд вашого вікна!


Дякуємо вас за візит і увагу! 

За всіма виникшими питаннями відповідають наші менеджери і спеціалісти (ЗВОРОТНІЙ ВИКЛИК) за тел. 093-029-82-40 Дар'я та 093-702-3080 Анастасія,  і електрона пошті   zakazmirshtor@gmail.comкупить шторы рулонные шторы римские шторы шторы на кухню шторы блэкаут шторы нити шторы киев шторы купить украина шторы день ночь шторы в спальню рулонные шторы купить шторы харьков шторы одесса шторы ролеты купить готовые шторы купить шторы на кухню шторы купить киев римские шторы купить
шторы нити купить шторы в зал шторы в детскую шторы для ванной рулонные шторы день ночь купить шторы в спальню шторы запорожье шторы плиссе шторы блэкаут римские шторы купить купить готовые шторы шторы прованс купить шторы в спальню римские шторы харьков


 
Отзывы клиентов
Соцсети

Copyright © 2011-2022 Мир Штор

Programming & Design - STS Design