На главную

Корисна інформація

 

Правила роботи

 

Компанія "Сіт Штор", представлена на цьомц сайті, має баготорічний, успішний парктичний досвід  в своїй сфері, повідомляє Вам о деталях та умовах нашої роботи:

 - Ви відвідуєте розділи нашого сайту, знайомитесь з нашою компанією, ії асортиментом товарів тау послуг, та обираєте потрібні саме вам обновки для вікон

 - якщо виникають питання або потрібна допомога - зв'язуйтеся з нашими менеджерами та фахівцями,які з радістю проконсультують Вас.
 КОНТАКТИ

 - оформлюйте  замовлення на сторінках сайту, заповняючи нескладні форми

- сплачувайте покупку будь-яким зручним для Вас способом – подробиці в разділі «ОПЛАТА Та ДОСТАВКА»

- обирайте спосіб доставки – Ласкаво Просимо на сторінку «ОПЛАТА И ДОСТАВКА»

- наші професіонали одразу же посинають працювати над забезпеченням вашого замовлення в найкоротші терміни при незмінній якості будь-якого товару і послуги, і зв'язуються з Вами по телефону

 - Ви отримуєте готові штори ролети та жалюзі - з рук кур'єра в Одесі, або зі склада транспортної компанії в будь-якому місті України


 - ВОЗВРАТ ТОВАРУ/ГРОШЕЙ:
Згідно до Постанови КМУ от 19 березня1994 г. № 172, тканина належить до переліку товарів, які не підлягають обміну. Саме тому ми завжди проппонуємо нашим клієнтам замовити зразки наших тканин, це невеликі шматочки завдяки яким, ви зможете впевнитись в якості та кольорі тканини. 
Обмін тканини та повне повернення грошових коштів, можливе лише у випадку, якщо на тканині є виробниий брак, і тільки після того, як тканина повернеться до нашого складу і ми ії перевіримо.

 

ДООДАТКОВО РЕКОМЕНДУЄМО:

 

 -  Послуги дизайнера (особистий візит в Одесі, за допомогою Інтернету та телефону – по Украині, з виготовленням ескизу), монтажників (Одеса та деякі районы області – уточнюйте у наших менеджерів)

 - Можливость отримання будь-якого необхідного вам товару (тканину, фурнітуру, акусесуари), навіть якщо вони поки що не представлені на сайті. Звертайтесь! 

 

УВАГА  жителям і гістям міста Одеси!

Нагадуємо Вам о том, що Ви можете відвідати наші магазини на Промринку 7км и придбати готові штори, а також обрати тканину, фурнітуру і аксесуари, ів лічені години отимати готові штори (у випадку звичайного пошиву - пришити тасьму та обробити боки). Забули параметри ваших вікон (90-60-90 - це не те, що вам потрібно в даному випадку!) - НЕ БІДА! Ми приймаємо замовлення по місту, консультуємо, як правильно здійснити заміри, і ви трохи пізніше повідомляєте нас про точні розміри майбутніх штор по телефону. Швидкість та якість пошиву, а також доставка( якщо замовлення більш ніж 1000гр безкоштовна) до вашого дому або офісу - на тих самих найкращих умовах!

 

Дуже дякуємо за вашу увагу, візит, та, сподіваємося – покупку! Ми раді додати красоти и уюту вашому дому и офісу. Відкривайте свое вікно в "Світ Штор": і ми гарантуємо, що ви будите задоволені.

За всіма питаннями звертатися до нащих менеджерів, для вас працюють тільки кваліфіковані фахівці

 

за тел.

 

083-702-30-80 Анастасія 

 

093-029-82-40 Дар'я

 

и електронна пошта zakazmirshtor@gmail.com

 

ДО ЗВ'ЯЗКУ!!!

 

 


 
Отзывы клиентов
Соцсети

Copyright © 2011-2022 Мир Штор

Programming & Design - STS Design